Wysyłka i opłata

Bez względu na to, gdzie jesteś, naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych opcji transportu. Każdego dnia dostarczamy produkty do dziesiątek tysięcy klientów na całym świecie i staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Ile czasu zajmie otrzymanie paczki po złożeniu zamówienia?
Czas dostawy podzielony jest na dwie części (do Polski):
• Czas przetwarzania: zwykle nie więcej niż 3 dni naturalne
• Czas wysyłki: około 10-12 dni roboczych
Uwaga: ze względu na niekontrolowany wpływ COVID-19 czas dostawy może ulec wydłużeniu o 3-5 dni.Ile kosztuje wysyłka?
Koszty wysyłki są następujące:
• Darmowa dostawa: zamówienia powyżej 160 zł można wysyłać za darmo
• Opłata za wysyłkę: Przy zamówieniach poniżej 160 zł pobieramy 9,99 zł za każdą partię standardowej logistyki przy wyborze płatności online, w tym Paypal, karta kredytowa i płatność przy odbiorze. Możesz wybrać 15,99 zł na logistykę ekspresową
• za pobraniem) dotyczy tylko Polski

Jak mogę zwrócić towar?
Wszystkie zakupione towary, z wyjątkiem słuchawek/słuchawek/zatyczek do uszu Bluetooth i bezprzewodowych, artykułów dla zwierząt, przedłużania włosów lub akcesoriów, akcesoriów do makijażu, rzęs, strojów kąpielowych i bielizny (w tym biustonosze, staniki sportowe, legginsy, figi, bokserki, bielizna, rajstopy , Pończochy/rajstopy itp.) można zwrócić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki w celu wymiany, zwrotu lub zwrotu pieniędzy. Po upływie tych 14 dni nie przyjmujemy żadnych wymian, zwrotów ani zwrotów. Upewnij się, że te przedmioty nie były używane, ubrania nie zostały wyprane, a inne przedmioty nie zostały uszkodzone podczas procesu zwrotu lub wymiany. Wszystkie zwracane produkty muszą pozostać w oryginalnym stanie, w tym wszystkie elementy oryginalnego opakowania, w przeciwnym razie będziemy mieli prawo odmówić wymiany, zwrotu pieniędzy lub zwrotu pieniędzy.

W sprawie zwrotów prosimy o kontakt na adres boutiqwie_contact@bigo.sg. W załączeniu szczegółowy opis i numer zamówienia. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych. Należy pamiętać, że jeśli produkt ma problemy z jakością, obecnie nie płacimy opłaty za przesyłkę zwrotną. Opłata za ponowną instalację jest pobierana co najwyżej raz; konsumenci nie będą odpowiedzialni za dokończenie zwrotu produktu.

Jak anulować zamówienie?
Możesz anulować swoje zamówienie, kontaktując się

Boutiqwie_contact@bigo.sg jest w trakcie przetwarzania. Po oznaczeniu jako „wysłane” Twoje zamówienie nie może zostać anulowane.Anulowałem zamówienie lub zwróciłem przedmiot, jak mogę odzyskać pieniądze?
Płatność online: Zgodnie z metodą płatności, zwrot zostanie automatycznie zaksięgowany na Twoim koncie. Zwrot pieniędzy pojawi się na Twoim koncie w ciągu 5-15 dni roboczych. W niektórych przypadkach, zwłaszcza w przypadku kart kredytowych, pierwotne obciążenie może całkowicie zniknąć z wyciągu, a Twoje konto nie zostanie obciążone.
COD: Z powodu COVID-19 obecnie mamy zamknięty zwrot gotówki i przechowujemy tylko zwroty online. Podaj nam swoje konto PayPal, a my wyślemy zwrot pieniędzy w ciągu 3-7 dni roboczych od potwierdzenia.
Powrót na górę、